O nás

Naše firma se může chlubit dlouholetými znalostmi a  zkušenostmi, které jsou již po několik let předávány z generace na generaci.

 

o nas

o nas 2

Před samotnou výrobou je každá část altánku důkladně navržena v 3D kreslícím programu. Každý sebe menší dřevěný díl je precizně navržen tak, abychom při samotné stavbě dosáhli 100 % přesnosti.

K výrobě našich altánků používáme pouze vakuově sušené dřevo, které si samy vyrábíme z kvalitního truhlářského řeziva. Dále se dřevo opracovává za pomoci moderních strojů. Díky nim dosahujeme vysokých přesností, které jsou velmi důležité pro následující montáž a celkový vzhled altánku. Pro zajištění rozměrové stálosti jsou hlavní nosné profily lepeny z více dílců. K lepení používáme pouze kvalitní lepidla, která jsou odolná vlhkosti a dalším nepříznivým vlivům počasí. Všechny díly altánku jsou ošetřeny lakem, který je nanášen ve dvou vrstvách a pomáhá dřevo chránit proti roztočům a dřevokazným houbám. Během transportu jsou jednotlivé dílce pečlivě zabaleny, aby nedošlo k nechtěnému poškození povrchu.  Naše firma se může chlubit dlouholetými znalostmi a  zkušenostmi, které jsou již po několik let předávány z generace na generaci.

certifikát

Firma Altánky.cz vlastní garanci statikem i pro horské oblasti.
 

Zpracovávám...