Altánky

K pravidlům východní filozofie se v dnešní uspěchané době obrací stále více lidí. Naše altánky jsou navržené dle učení Feng shui, proto v nich lze naleznout klid, pohodu a regeneraci po náročném dni.

Přednosti altánku

 

Altán již po staletí patří mezi skvosty zahradní architektury, které zahradu esteticky povznesou, a navíc jí dodají na romantičnosti. Umístněním našeho altánu v zahradě však přináší i mnoho praktických výhod.

  • Zahradní altán je bezpochyby jedním z nejoblíbenějších okrasných i funkčních prvků zahradní architektury.
  • I při nepřízni počasí altány umožňují trávit čas v přímém kontaktu s přírodou.
  • Ve srovnání s pergolami nebo přístřešky poskytují spolehlivější ochranu vůči povětrnostním vlivům.
  • Stejně jako v minulosti nejde pouze o jejich dekorativní charakter, ale díky Feng shui v nich naleznete možnost odpočinku a relaxace

 

Krása v každém detailu

Každý sebe menší dřevěný díl našeho altánku je precizně navržen tak, abychom při samotné stavbě dosáhli 100 % přesnosti, která je velmi  důležitá  pro celkový vzhled.

K výrobě našich altánků používáme pouze vakuově sušené dřevo, které si samy vyrábíme z kvalitního truhlářského řeziva. Dále se dřevo opracovává za pomoci moderních strojů. Díky nim dosahujeme vysokých přesností. Všechny díly altánku jsou ošetřeny lakem, který je nanášen ve dvou vrstvách a pomáhá dřevo chránit.

K pravidlům východní filozofie se v dnešní uspěchané době obrací stále více lidí. Naše altánky jsou navržené dle  Feng shui, proto v nich lze naleznout klid, pohodu a regeneraci po náročném dni.

 

 

Jak funguje Feng - shui

 Pro příklad správného Feng - shui postačí obyčejná židle. Pokud židli postavíme  čelem ke zdi a zády se ke dveřím posadíme, necítíme se dobře. V případě, že se židle  otočí o 180° a máme v zádech zeď (oporu) a výhled na dveře. Každý se hned  cítí mnohem lépe. Jedná se tedy o dobré Feng-Shui. S oporou v zádech a výhledem dopředu, se obyvatelé cítí mnohem lépe. Jelikož všechny naše altánky jsou stavěny dle učení Feng - shui zaručují Vám pocit jistoty a bezpečí.

 

 

Zpracovávám...